Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Ножі й мультитули   /   SWIZA

Швейцарський ніж SWIZA D01

Фото - Ніж / мультитул SWIZA D01
Відео 14Фото 8
SWIZA D01
Колір
Тип
швейцарський
Кількість функцій
4 шт.
Конструкція
складаний
Тип основного леза
гладке
Матеріал леза
сталь / 440 /
Твердість
57 HRC
Довжина леза
75 мм
Матеріал рукояті
пластик
Довжина
175 мм
Довжина (складений)
100 мм
Вага
120 г
Додатково
блокування леза
Функції та можливості
штопор
пінцет
шило-швайка
Дата додавання на E-Katalog
січень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SWIZA 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SWIZA.

Купити SWIZA D01

Усі ціни 6 →

Мультитул Swiza D01 Red (KNI.0010.1000)

Тип: Мультитул (багатофункціональний інструмент) / Кількість інструментів: 5 / Кількість функцій: 3 / Вага, г: 66
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 561 грн.

Швейцарський ніж Swiza D01 Red (KNI.0010.1000)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 565 грн.

Мультитул Swiza D01 White (KNI.0010.1020)

Тип: Мультитул (багатофункціональний інструмент) / Кількість інструментів: 5 / Кількість функцій: 3 / Вага, г: 66
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись

Швейцарський ніж Swiza D01 White (KNI.0010.1020)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Швейцарський ніж Swiza D01 Red (KNI.0010.1000)

Маркетплейс: Rozetka.ua  LegionLux З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 406 грн.

Швейцарський ніж Swiza D01 White (KNI.0010.1020)

Маркетплейс: Rozetka.ua  LegionLux З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на SWIZA D01

Відеоогляди