Швейцарський ніж SWIZA C03
Відео 3Фото 11 |
SWIZA C03 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SWIZA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SWIZA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SWIZA C03
Усі ціни 14 →Мультитул Swiza C03 Livor Blue (KNI.0030.2030) | 2 075 грн. |
Нож Swiza C03 KNI.0030.2030 синий | 2 136 грн. |
Швейцарський ніж Swiza C03 Livor Blue (KNI.0030.2030) | 2 100 грн. |
Мультитул Swiza C03 Filix Orange (KNI.0030.2060) | 2 075 грн. |
Мультитул Swiza C03 Luceo Orange (KNI.0030.2070) | 2 075 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →