USB-флешка T&G 121 Vega Series 2.0 64 ГБ
Фото 5 |
T&G 121 Vega Series 2.0 64 Gb 2022 рікUSB 2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог T&G 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі T&G.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити T&G 121 Vega Series 2.0 64 ГБ
Усі ціни 55 →Флеш-накопичувач USB 64GB T&G 121 Vega Series Grey (TG121-64GBGY) TG121-64 | 142 грн. |
T&G 64GB Vega 121 (TG121-64GBGY) Grey | 169 грн. |
Флеш-накопитель USB 64GB T&G 121 Vega Series Black (TG121-64GBBK) TG121-64 | 237 грн. |
T&G Флеш-накопитель USB 64GB 121 Vega Series Grey (TG121-64GBGY) TG121 | 269 грн. |
T&G 64GB 121 Vega Series Silver (TG121-64GBSL) TG121-64GBSL | 139 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації T&G 121 Vega Series 2.0
Ціни на T&G 121 Vega Series 2.0 |
---|---|---|---|---|
T&G 121 Vega Series 2.0 4 ГБ | від 82 грн. | 33 пропозиції | ||
T&G 121 Vega Series 2.0 8 ГБ | від 92 грн. | 33 пропозиції | ||
T&G 121 Vega Series 2.0 16 ГБ | від 102 грн. | 35 пропозицій | ||
T&G 121 Vega Series 2.0 32 ГБ | від 112 грн. | 34 пропозиції | ||
T&G 121 Vega Series 2.0 64 ГБ | від 139 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →