Вантажний акумулятор TAB Polar Truck 951912
від 10 552 до 14 570 грн. Порівняти ціни 11 →Призначення:вантажівка (автобус) Ємність:225 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:1300 A |
Модифікації TAB Polar Truck 6
Характеристики
TAB 951912 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TAB Polar Truck 951912
Сортувати
TAB Polar Truck 225 Ah/12V (3) (951 912) | 11 550 грн. |
TAB Polar Truck 225 Ah/12V (3) (951 912) | 10 703 грн. |
Акумулятор автомобільний TAB 225 Ah/12V Polar Truck (951 912) 951 912 | 10 591 грн. |
TAB Акумулятор автомобільний TAB 225 Ah/12V Polar Truck (951 912) 951 912 | 10 591 грн. |
TAB 951912 | 10 986 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо