Вантажний акумулятор Exide Professional Power EF2353 (5237607342)
від 9 799 до 13 384 грн. Порівняти ціни 14 →Призначення:вантажівка (автобус) Ємність:235 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:1300 A |
Модифікації Exide Professional Power 5
Характеристики
Exide Professional Power EF2353 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Professional Power EF2353
Сортувати
Exide Power Pro 6СТ-235 (EF2353) | 12 356 грн. |
Автомобільний акумулятор Exide 235Ah-12v Professional PoweR+, зворотний, E | 10 974 грн. |
Аккумулятор 235Ah-12v Exide PROFESSIONAL POWER (518x279x240), L, EN1300 EF | 11 013 грн. |
Автомобільний акумулятор Exide 235Ah-12v Professional PoweR+, зворотний, E | 10 974 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо