Похідний ніж TAC FORCE TF-760BGY
Відео 1Фото 2 |
TAC FORCE TF-760BGY |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAC FORCE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAC FORCE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAC FORCE TF-760BGY
Усі ціни 7 →Tac-Force TF-760BGY Black | 1 230 грн. |
Нож Tac-Force TF-760BGY | 1 159 грн. |
Ніж Tac-Force TF-760BGY | 1 230 грн. |
Tac-Force Ніж Tac-Force TF-760BGY | 1 230 грн. |
Ніж Tac-Force з рукояттю у вигляді пістолета (TF-760BGY) | 1 230 грн. |
Ніж Tac-Force TF-760BGY | 1 619 грн. |
Ніж Tac-Force TF-760BGY | 1 415 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →