Рюкзак Tasmanian Tiger TT Mission Pack MK II 37 л
Відео 7Фото 12 |
Tasmanian Tiger TT Mission Pack MK II |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tasmanian Tiger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tasmanian Tiger.
Купити Tasmanian Tiger TT Mission Pack MK II 37 л
Усі ціни 16 →Тактический рюкзак Tasmanian Tiger Mission Pack MK2 MC 37, Multicam (TT 75 | 10 500 грн. |
Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Mission Pack MKII MC (Multicam) TT 7596.3 | 10 500 грн. |
Тактичний рюкзак Tasmanian Tiger Mission Pack MK 2 Coyote Brown (TT 7599.3 | 9 660 грн. |
Tasmanian Tiger Tt Mission Pack Mkii 37L Oliwkowy | 10 168 грн. |
Тактичний рюкзак Tasmanian Tiger Mission Pack MK2 MC 37 Multicam (TT 7596. | 10 500 грн. |
Ще більше якості та надійності
Друге покоління популярного тактичного рюкзака Mission Pack компанії Tasmanian Tiger вирізняється на тлі попередника не лише дизайном. Хоча зовнішній вигляд теж заслуговує на увагу: модель стала трохи ширше, але тонше по глибині, і в цілому виглядає сучасніше.
До головних особливостей Tasmanian Tiger Mission Pack MK II належать стропи MOLLE/PALS, отримані методом лазерного різання. Така система вважається більш прогресивною, виграючи за міцністю та надійністю. Також варто відзначити, що стропи є як зовні (з фронту та з боків), так і всередині рюкзака. У передній кишені запропонована пара класичних смуг (не Laser Cut), а в основному відсіку – панель з липучками, зроблена методом лазерного різання, для реалізації модульного зберігання спорядження. До речі, невелика велкропанель є і зовні.
Хороша місткість + набір кишень
Дуже солідний 37-літровий об'єм моделі розділений насамперед між основним відділенням та великою передньою кишенею. У них є 3 отвори, що дозволить вивести як шланг питної системи (або відразу двох), так і антену портативної радіостанції. До переваг цих двох зон зберігання відноситься широке відкривання.
При повному завантаженні краще розподілити вагу допоможуть грудний та поясний ремінь. А при частковому наповненні скоротити габарити виробу, користувач зможе за рахунок компресійних бічних стяжок.
На окрему згадку заслуговує гідний набір кишень, включаючи пару невеликих на поясному ремені, а також верхню, в якій за замовчуванням знаходиться комплектний дощовик.
Акцент на якості
Зроблений рюкзак з нейлону Cordura 700D, а як фурнітура використовується продукція YKK. Щільні синтетичні тканини забезпечують простий догляд та підвищену зносостійкість, але негативно позначаються на вазі виробу, що досягає 2.5 кг. У будь-якому випадку Tasmanian Tiger Mission Pack MK II – це висококласний тактичний рюкзак, який завдяки продуманій внутрішній організації та дощовику можна рекомендувати найвибагливішим користувачам.