Рюкзак Wenger Reload 14" 11 л
Відео 2Фото 16 |
Wenger Reload 14" |
|
Міський рюкзак виробника Wenger можна вважати компактним (габарити 42x28x17 см) рішенням для перенесення ноутбука та інших мобільних пристроїв. Основне відділення фактично призначене для лептопа з діагоналлю дисплея до 14 дюймів і 10-дюймового планшета. Відповідні відсіки отримали м'які стінки, покликані захистити гаджети від подряпин. Ще в рюкзак Wenger Reload 14 " помістяться різні аксесуари (Зарядний пристрій, павербанк, дроти) і мінімальний набір інших необхідних повсякденних речей, адже сумарний об'єм не перевищує 11 літрів.
Не так багато тут і додаткових кишень: є один бічний відкритий (для парасольки або пляшки з водою) і пара фронтальних на блискавці. Той, що нижче призначається для речей першої необхідності, включаючи записну книжку або смартфон, а верхній — для ключів (є спеціальний карабін), документів та інших дрібних предметів, в тому числі паспорта, музичного плеєра або футляра бездротових навушників, канцелярського приладдя (тут знаходиться спеціальний органайзер). З інших особливостей варто виділити вентильовану спинку з рукавом для кріплення на валізі, м'які плечові лямки і помірна Вага без вмісту (800 грам).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wenger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wenger.
Купити Wenger Reload 14" 11 л
Усі ціни 22 →Рюкзак WENGER Reload 14" Black (601068) | 3 099 грн. |
Рюкзак WENGER Reload 14" Black (601068) | 3 099 грн. |
Рюкзак для ноутбука Wenger 14" Reload black (601068) (601068) | 2 619 грн. |
Рюкзак для ноутбука Wenger Reload 14" чёрный (601068) 601068 | 3 099 грн. |
Рюкзак Wenger Reload 14" Black 601068 | 3 099 грн. |