Льодогенератор TCL Ice R9 2 л
Фото 6 |
TCL Ice R9 2020 рік |
|
Виконаний в червоному кольорі льодогенератор торгової марки TCL-це кухонний прилад для домашнього приготування харчового льоду з метою подальшого охолодження різних напоїв і коктейлів. Модель не передбачає підключення до проточній воді: замість цього передбачений спеціальний знімний резервуар на 2.2 літра. Це разом з відносно невеликими габаритами і вагою в 8 кг забезпечує певну мобільність.
Як мінімум, на зиму прилад можна заховати і не захаращувати кухню. Льодогенератор TCL Ice R9 здатний виробляти до 15 кг льоду за добу, а це може задовольнити не тільки домашні потреби, а й зацікавити власників невеликих кафе і барів. За один робочий цикл, який триває до 12 хвилин, можна отримати 9 кубиків. Лоток вміщує до 100 таких одиниць. Також попередньо можна задати їх необхідний розмір. Для цих цілей передбачена кнопкова панель управління з індикаторами. Процес роботи максимально простий: потрібно залити воду і включити прилад, після чого почнеться процедура приготування. По завершенні кожного циклу, а також при відсутності рідини в резервуарі або переповненні лотка кубиками лунає звукова сигналізація.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TCL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TCL.
Купити TCL Ice R9 2 л
Усі ціни 8 →Генератор льоду TCL Ice R9 | 8 075 грн. |
Льодогенератор Tcl Ice R9 | 7 862 грн. |
Льдогенератор TCL Ice R9 | 7 511 грн. |
Льдогенератор TCL ICE S9 | 7 710 грн. |
Льдогенератор Tcl Ice S9 | 6 917 грн. |