Програвач вінілу Technics SL-1200GR
Відео 5Фото 16 |
Technics SL-1200GR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Technics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Technics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Technics SL-1200GR
Усі ціни 14 →Вініловий програвач Technics SL-1200GREE-S Silver SL-1200GREES | 68 999 грн. |
Вініловий програвач Technics SL-1200GREES | 68 999 грн. |
Програвач вінілу Technics SL-1200 GREG-S srebrny | 76 506 грн. |
Програвач вінілових дисків Technics SL-1200GREES | 69 490 грн. |
Technics SL-1200 GREG-S srebrny | 74 640 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості програвача вінілу Technics SL-1200GR:
- Стробоскопічний індикатор швидкості
РекомендуємоПорівняти в таблиці →