Програвач вінілу Technics SL-1200MK7
Відео 5Фото 10 |
Technics SL-1200MK7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Technics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Technics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Technics SL-1200MK7
Вініловий програвач Technics SL-1200 MK7 EG Silver SL-1200MK7EG | 55 999 грн. |
Програвач вінілу Technics SL-1200 MK7 EG Silver | 55 999 грн. |
Програвач вінілу Technics SL-1200MK7 srebrny | 51 291 грн. |
Програвач вінілових дисків Technics SL-1200MK7 EG Silver | 51 999 грн. |
Technics SL-1200MK7 srebrny | 52 542 грн. |
Відеоогляди
Настраиваемая подсветка: красный и синий цвет.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →