Смартфон Tecno Pova Neo 2 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 34Фото 12 |
Купити Tecno Pova Neo 2 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 18 →Tecno Pova Neo-2 (LG6n) 4/64GB Dual Sim Cyber Blue (4895180789106) 4895180 | 4 999 грн. |
Tecno POVA NEO-2 (LG6n) 4/64Gb 2SIM Uranolith Grey Tecno Pova Neo 2 (LG6n) | 5 999 грн. |
Смартфон Tecno POVA Neo 2 LG6n 4/64GB Uranolith Grey (4895180789076) POVA | 5 943 грн. |
Смартфон Tecno LG6n (POVA NEO-2 4/64Gb) (4895180789076) Uranolith Grey UA- | 5 769 грн. |
TECNO POVA NEO-2 (LG6n) 4/64Gb Uranolith Grey | 6 354 грн. |
Рідкісні птахи зі смартфонів бюджетної породи можуть похвалитися оригінальним дизайном. Приємним винятком із правила є Tecno Pova Neo 2 – недорогий апарат зі «спинкою» у стилі ігрових девайсів.
Оригінальна зовнішність
Особливо шикарно смартфон виглядає у чорному забарвленні корпусу з червоними «тріщинами» складної геометрії. Також у моделі нетривіально оформили блок основної камери – він маскується під потрійний фотомодуль, але насправді об'єднує під своїм крилом два датчики зображення (16+2 МП). З практичної точки зору камера добре знімає вдень, в умовах поганого освітлення кадру вона видає посередні за якістю фотографії. Приблизно те саме стосується і селфі-камери на 8 МП в острівному отворі екрану.
Довгограючий характер
На тлі родичів Tecno Pova Neo 2 виділяється ще за одним параметром - у «нутрі» смартфона встановлена батарея солідної ємності на 7000 мАгод, одного заряду якої спокійно вистачає на два дні повноцінної роботи пристрою в автономному режимі. Акумулятор заряджається від блока живлення потужністю 18 Вт.
Бортове обладнання
Лицьова панель пристрою прикрашає великий екран калібру 6.82 дюймів по діагоналі. Дозвіл у нього невеликий (1640х720 пікселів), зате є підтримка підвищеної частоти оновлення 90 Гц. Працює смартфон під керуванням восьмиядерного процесора MediaTek Helio G85, що підкріплюється 4/64 ГБ пам'яті. Для повсякденних сценаріїв використання обчислювальної потужності у «заліза» більш ніж достатньо. А ось NFC-чип присутній лише в одній конкретній модифікації апарату LG6n – наявність модуля безконтактної оплати обов'язково уточнюйте у продавця товару на етапі узгодження замовлення.