Смартфон Tecno Camon 19 Neo 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 28Фото 7 |
Смартфон-середнячок, що хизується великим екраном з розмірами по діагоналі 6.8 дюймів і просунутими алгоритмами зйомки нічних фотографій. Поліпшенням якості нічних знімків тут "завідує" допоміжний сенсор на 0.3 МП у складі потрійної тильної камери. Два інших модуля основної камери представлені 48 МП провідним датчиком і 2 МП сенсором для розмиття фону. Оптимізацією відділення планів також займається технологія Dual-core 3D Lut.
Лицьову панель Tecno Camon 19 Neo займає «продірявлений» IPS-екран з отвором під об'єктив 32 МП фронталки. Картинка на дисплеї гаджета транслюється в дозволі 2460х1080 пікселів, частота оновлення біля екрану стандартна — 60 Гц. Внутрішню "начинку" смартфона очолює восьмиядерний процесор MediaTek Helio G85, що підкріплюється 6/128 ГБ пам'яті. Слот під картку microSD в конструкції апарату гібридний, тобто доведеться вибирати або між двома «сімки», або між однією SIM і зовнішнім накопичувачем. Модель обладнали NFC-чіпом, бічним дактилоскопічним сканером і ємною акумуляторною батареєю на 5000 мАгод з підтримкою прискореної дротової зарядки потужністю 18 Вт.
Купити Tecno Camon 19 Neo 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 31 →Tecno TECNO Camon 19 Neo (CH6i) 6/128Gb NFC 2SIM Ice Mirror Blue 489518078 | 5 999 грн. |
Tecno Camon 19 Neo CH6i 6/128GB Mirror Blue (4895180783968) STH0013099 | 6 399 грн. |
Смартфон Tecno CH6i Camon 19 Neo 6/128GB (Ice Mirror Blue) UA-UCRF | 6 019 грн. |
Смартфон Tecno Camon 19 Neo CH6i 6/128GB Mirror Blue (4895180783968) Camon | 6 238 грн. |
Tecno Camon 19 Neo CH6i 6/128GB Eco Black (4895180783951) Госком | 6 669 грн. |