Смартфон Tecno Camon 20 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 8Фото 11 |
Апарат міцного середнього рангу зі збалансованим «залізним» оснащенням та якісним AMOLED-екраном. Дисплей гаджета розтягнувся по діагоналі на 6.67 дюймів, картинка на ньому відображається в максимальній роздільній здатності Full HD+ (2400х1080 пікселів), а частота оновлення панелі складає 120 Гц. У 4G-версії смартфона використовується популярний восьмиядерний процесор MediaTek Helio G99.
Оперативної пам'яті у пристрої є 8 ГБ, енергонезалежної – 256 ГБ. При цьому слота розширення моделі не передбачається. Tecno Camon 20 Pro має потрійну основну камеру, яку очолює сенсор зображення на 64 МП. Примітним чином оформлена й задня панель корпусу пристрою – різні геометричні фігури виділяють смартфон на тлі безликих «однокласників». До речі, у мобільних телефонів вищого рангу модель запозичала підекранний дактилоскопічний сканер. Також у девайса все в повному порядку з часом автономної роботи, що забезпечується від акумуляторної батареї ємністю 5000 мАгод. Акумулятор пристрою підтримує процедуру прискореної зарядки дроту від адаптера потужністю 33 Вт.
Купити Tecno Camon 20 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 82 →TECNO CAMON 20 Pro (CK7n) 8/256Gb NFC Serenity Blue | 8 999 грн. |
Смартфон Tecno Camon 20 Pro (CK7n) 8/256GB Dual Sim Serenity Blue (4895180 | 6 691 грн. |
Смартфон TECNO Camon 20 Pro (CK7n) 8/256GB Serenity Blue 4895180799815 | 8 999 грн. |
Смартфон Tecno Camon 20 Pro (CK7n) 8/256GB Serenity Blue (UA UCRF) | 7 818 грн. |
Смартфон Tecno Camon 20 Pro (CK7n) 8/256GB Dual Sim Predawn Black (4895180 | 8 085 грн. |
Camon 20 Pro – швидший процесор (Helio G99 проти Helio G85), наявність гіроскопа
Camon 20 Pro 5G – швидший процесор (Dimensity 8050 проти G99 та G85), макрокамера (замість додаткової камери ШІ), зйомка основною камерою в 4К, оптична стабілізація, наявність підтримки мереж 5G, шумозаглушення
Camon 20 Premier 5G – на додаток до Camon 20 Pro 5G наявність ширококутної камери 108 МП, основна камера 50 МП замість 64 МП, лазерний автофокус, підтримка швидшої зарядки (45 Вт замість 33 Вт)