Смартфон Tecno Pop 4 Pro 16 ГБ / 1 ГБ (BC3)
Відео 9Фото 6 |
Простенький смартфон для тих, у кого «фінанси співають романси». Модель має екран в міру великого калібру 6.52 дюймів по діагоналі, картинка на якому транслюється в невисокому дозволі 1200х540 пікселів. У каплевидному вирізі верхнього сегмента дисплея розташований об'єктив 8 МП Селфі-камери. Аналогічне дозвіл має провідний сенсор зображення основної камери, підкріплюється ще одним допоміжним датчиком.
"Залізну" таємницю Tecno Pop 4 Pro очолює чотириядерний процесор не першої свіжості MediaTek MT6739, випущений ще в 2017 році. Бюджетну приналежність апарату також видають скромні обсяги бортової пам'яті-1 ГБ «оперативки» і 16 ГБ місця у внутрішньому накопичувачі. Благо модель підтримує картки microSD об'ємом до 128 ГБ включно. Слабку платформу пристрою компенсує полегшена "операційка" Android 10 Go Edition з легкими версіями стандартних додатків. Енергетичне постачання внутрішніх компонентів смартфона забезпечує ємна акумуляторна батарея на 5000 мАгод. Також апарат розжився тильним сканером відбитка пальців. По частині мобільних мереж модель підтримує роботу виключно в мережах GSM і 3G.
Купити Tecno Pop 4 Pro 16 ГБ / 1 ГБ
Усі ціни 11 →Tecno Pop 4 Pro (BC3) 1/16GB Dual Sim Cosmic Shine (4895180760839) | 3 213 грн. |
Смартфон Tecno Pop 4 Pro (BC3) 1/16GB Dual Sim Black Pearl (4895180760822) | 3 631 грн. |
Tecno Pop 4 Pro (BC3) 1/16GB Dual Sim Pearl Black (4895180760822) Госком | 3 213 грн. |
Tecno Pop 4 Pro (BC3) 1/16GB Dual Sim Vacation Blue (4895180760846) Госком | 3 213 грн. |
Смартфон TECNO POP 4 Pro (BC3) 1/16Gb Dual SIM Cosmic Shine (4895180760839 | 3 631 грн. |
АВТОНОМНІСТЬ НА 5000 mAh. Від другої уамери нкт толку та й від першої і франталки всього 8 мп. Адже він коштував 4000 могли хоча б на 13 мп.
ПРОДУКТИВНОСТІ- І ЧИП І ГРАФІЧНЕ ЯДРО І ТАКОЖ ПАМ'ЯТЬ.ЦЕ ЖАХ ЛАГАЄ ВСЕ. 1 гб оперативної пам'яті в 2020. Це дуже мало. Про накопичувач взагалі мовчу коротше капець. Artem Bespaliy: користуюся Tecno Pop 4 Pro кілька місяців |
Мене дали такий за дармо, краще б не бравши. Відсутні немає бути не може. Саме пристрій повний недолік. TIM TIM: користуюся Tecno Pop 4 Pro кілька місяців |
Ну скажемо модель така собі, але ставлю зазвичай тому що він працює годину години 2 без кроків, потім починається Хороший ліхтар, камера непогана, батарея потужна як для такої моделі Слабкуватий процесор, надто мало оперативної, і вбудованої пам'яті Бро: |
рік 31 2021, спочатку нічого але вже наступного дня тупить все. Нерви не витримали і розбив. Зараз ходжу з samsung galaxy a30.