Смартфон Tecno Camon 18P 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 31Фото 15 |
Великий смартфон середньої руки з екраном 6.8 дюймів по діагоналі на чолі лицьовій панелі корпусу. IPS-дисплей гаджета показує картинку в максимальному дозволі FullHD + (2460х1080 пікселів) і володіє частотою оновлення 120 Гц. Під потреби об'єктива 16 МП фронталки екран "продірявили" по центру лобової частки. Апаратна основа Tecno Camon 18P-восьмиядерний чіпсет з ігровими амбіціями MediaTek Helio G96.
По частині бортових об'ємів пам'яті модель розжилася 8 ГБ "оперативки" і вбудованим сховищем на 128 ГБ без можливості розширення місткості зовнішніми засобами. » Триповерхова " основна камера пристрою складається з 48 МП провідного сенсора зображення, 13 МП телевика-портретника і 2 МП допоміжного датчика глибини. Також смартфон обладнали NFC-чіпом, дактилоскопічним сканером в бічній кнопці включення, ємною акумуляторною батареєю акурат на 5000 мАгод з підтримкою швидкої зарядки потужністю 33 Вт. Працює мобільний гаджет під керівництвом "операційки" Android 11 з фірмовою надбудовою HiOS.
Купити Tecno Camon 18P 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 34 →Смартфон Tecno Camon 18p (CH7n) 8/128Gb Nfc Dusk Grey (UA UCRF) | 7 370 грн. |
Tecno CH7n (Camon 18p 8/128Gb) Ceramic White (4895180775130) 4895180775130 | 8 187 грн. |
Смартфон Tecno Camon 18p (CH7n) 8/128Gb Nfc Ceramic White (UA UCRF) | 8 301 грн. |
Tecno Camon 18p (CH7n) 8/128GB Dusk Grey (4895180775123) Tecno Camon 18p ( | 7 399 грн. |
Смартфон Tecno Camon 18P CH7n 8/128Gb NFC (Ceramic White) UA-UCRF | 7 939 грн. |
1 0 0 4 |
Телефон у мене 10 місяців, і я можу сміливо сказати що це НАЙПОГНІШИЙ ВИБІР. Майже всі ігри йдуть на максималках, швидка зарядка, хороша камера, передній ліхтарик, 30х зум. Прям дуже жахлива ос. Швидко здохла батарея (макс нагрівання 57 (тільки 1 раз)) Вічно якісь збої. Довелося скидати до заводських за 10 місяців користування (не запускав ос). Непотрібні прошиті програми. Облізла задня кришка (саме облізла тому що телефон завжди в чохлі і туди нічого не могло потрапити). Всюди реклама вацапа (у мене його немає). Дуже обмежена на тему персоналізації. Дивна підтримка. Вічно пише, що додаток не відповідає (хоча воно не зависло). Немає нормальної пропозиції про низький заряд (є тільки дивне (коли 1% він автоматично відрубується за 30 сек)). І ще дивно, що замість ультраширика стоїть телевізор. Кирилл: користуюся Tecno Camon 18P кілька місяців |
Такий гібрид Самсунг, Айфон і Андроїд Екран
Камера (нічна зйомка) Процесор (швидка обробка інформації) Пам'ять Автономність Додати б ще плеєр, і додаток погоди розумний, але це вирішується сторонніми додатками. Lina: користуюся Tecno Camon 18P менше місяця |
Чудова модель за 8000 грн. 120Гц, 8 оперативи, акум 5000, непогана камера.
Гарний варіант за такі гроші! Комплектація,екран,складання,дизайн. Гучність динаміка під час перегляду Ютуба... Слабкий звук. Немає стерео звуку Alex Do: користуюся Tecno Camon 18P менше місяця |