Ручний відпарювач Tefal Access Steam Pocket DT 3053
Фото 10 |
Tefal Access Steam Pocket DT 3053 Access Steamнезнімний бак |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Access Steam Pocket DT 3053
Усі ціни 31 →Ручний відпарювач TEFAL ACCESS'STEAM POCKET DT3053E1 | 1 899 грн. |
Відпарювач Tefal Access Steam Pocket DT3053E1 | 2 889 грн. |
TEFAL DT3053E1 | 2 111 грн. |
Праска з парою Tefal Access Steam Pocket DT3053E1 | 2 055 грн. |
Відпарювач Tefal DT3053E1 | 1 899 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →