Відпарювач одягу Tefal IXEO Power QT 2022 (QT2022E1)
Фото 9 |
Tefal IXEO Power QT 2022 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal IXEO Power QT 2022
Усі ціни 30 →Tefal IXEO POWER QT2022 | 10 168 грн. |
Прасувальна система TEFAL Ixeo Power QT2022E1 | 11 999 грн. |
Прасувальна система Tefal QT2022E1 IXEO POWER | 11 999 грн. |
Парова прасувальна система Tefal Ixeo Power All-In-One QT2022 | 10 549 грн. |
TEFAL IXEO POWER QT2022 | 10 545 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →