Фритюрниця Tefal FR 4900 (FR490070)
Tefal FR 4900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal FR 4900
Фритюрниця Tefal Versalio 7in1 (FR490070) | 5 375 грн. |
Фритюрниця Tefal Versalio 7 in 1 (FR490070) | 6 483 грн. |
Tefal FR490070 | 5 143 грн. |
Фритюрница Tefal FR 4900 | 5 751 грн. |
Фритюрниця Tefal Versalio 7in1 (FR490070) | 5 303 грн. |