Мультипіч Tefal Easy Fry & Grill Precision+ EY 505D
Відео 2Фото 13 |
Tefal Easy Fry & Grill Precision+ EY 505D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Easy Fry & Grill Precision+ EY 505D
Усі ціни 46 →Мультипіч (Аерогриль) Tefal EASY FRY & GRILL DIGIT EY505D15 | 5 499 грн. |
Tefal Tefal EY505D15 | 5 499 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry&Grill Precision EY505D15 | 5 900 грн. |
Мультипіч TEFAL Easy Fry&Grill Precision EY505D15 | 5 499 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy FryGrill Precision EY505D15 | 5 561 грн. |
ще 20 пропозицій
Швидке приготування м'яса, картопля, риби, випічки та чого тільки забажаєш.
Компактний. Тяжко мити саму Мультипіч у середині, хоча я й на половину не завантажую. Дмитро Олександрович: користуюся Tefal Easy Fry & Grill Precision+ EY 505D кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди