Блендер Tefal Infiny Force HB943838 чорний
Фото 10 |
Tefal Infiny Force HB943838 2020 рікInfiny Force |
|
Належить до моделей сімейства Infiny Force 2020-го року, продукти якого відрізняється підвищеною потужністю і оснащені додатковою довговічною металевою насадкою-ніжкою, виготовленої з якісної нержавіючої хромонікелевої сталі. Вбудовані гострі ножі з технологією Powelix Life мають титанове покриття, спеціальну форму та збільшену поверхню для захоплення більшої кількості продуктів і підвищеної швидкості подрібнення.
Напівкругла форма нижньої частини ніжки запобігає розбризкуванню інгредієнтів під час роботи, зберігаючи чистоту робочої поверхні стін кухні. Крім цього, сталева ніжка дозволяє обробляти гарячі і киплячі продукти прямо в процесі теплової обробки (наприклад, швидко подрібнювати інгредієнти супу пюре прямо в каструлі). Занурювальний блендер Tefal HB 943 комплектується пластиковими чашею для подрібнення ємністю 500 мл, великим мірним стаканом з розміткою (800 мл) і віночком з нержавіючої сталі для збивання. Значний крутний момент для ефективної роботи створює моторний блок з двигуном постійного струму потужністю 1000 Вт і технологію плавного регулювання швидкості обертання. Всі компоненти блендера, крім моторного блока, можна мити в автоматичній посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Infiny Force HB943838 чорний
Усі ціни 28 →Блендер Tefal HB943838 | 2 499 грн. |
Блендер Tefal Infiny Force V2 3in1 HB943 (HB943838) Infiny Force V2 3in1 H | 2 299 грн. |
Блендер Tefal Infiny Force V2 3in1 HB943838 | 2 640 грн. |
Блендер Tefal HB943838 | 2 150 грн. |
TEFAL HB943838 INFINY FORCE 3в1 | 2 499 грн. |
Гарний, комфортний у користуванні. Вибрав тут купив у Ельдорадо Дуже тихий, легкий, зручний у керуванні. Потужність додається просто натисканням гашетки під рукою. не потрібно нічого крутити та виставляти. У посудомийній не можна мити ніжку Albert An: користуюся Tefal Infiny Force HB943838 кілька місяців |