Пилосос
Tefal Power XXL TW3153
Фото 5 |
Tefal Power XXL TW3153 2020 рікPower XXL |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Power XXL TW3153
Усі ціни 6 →Пылесос Tefal Power XXL TW3153 | 4 789 грн. |
Пилосос Tefal Power XXL TW3153 | 5 364 грн. |
Пылесос безмешковый Tefal Power XXL TW3153 | 4 861 грн. |
Пилосос із мішком Tefal Power XXL TW3153 | 4 820 грн. |
Пилосос безмішковий Tefal Power XXL TW3153 | 4 855 грн. |
Пилосос безмішковий Tefal Power XXL TW3153 | 4 865 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →