Tefal X-plorer Serie 95 Total Care RG7987
Відео 7Фото 14 |
Tefal X-plorer Serie 95 Total Care RG7987 |
|
Потужний та високотехнологічний роботизований пилосос із просунутою автономною системою навігації та багатою комплектацією. Призначений для сухого та вологого очищення приміщень великої площі (до 200 м²). Основними особливостями пристрою моделі стали: висока потужність DC-двигуна для потужного всмоктування (до 12000 Па) та здатність справлятися із прибиранням приміщень, забруднених шерстю домашніх тварин.
Робот-пилосос Tefal X-plorer Serie 95 Total Care RG7987 може виконувати сухе та вологе прибирання. Він позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2021 року та призначений для користувачів, які обирають надійну побутову техніку, що дозволяє повністю автоматизувати вирішення повсякденних побутових завдань. Апарату оснащений ефективним циклонним та фінальним HEPA-фільтром, що забезпечує високий ступінь уловлювання найдрібніших пилових частинок.
Дві бічні і одна центральна турбощітка швидко збирають пил, пісок, дрібне сміття, волосся і шерсть тварин. Удосконалена навігаційна система пилососа здатна працювати і при світлі, і у темряві. Лазерний сенсор LiDAR сканує навколишній простір, цифрова система управління наносить об'єкти на віртуальну карту і прокладає оптимальний шлях. Інфрачервоні сенсори дозволяють акуратно об'їжджати об'єкти, а датчики висоти запобігають падінню пристрою зі сходів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal X-plorer Serie 95 Total Care RG7987
Усі ціни 9 →Робот-пилосос з вологим прибиранням Tefal RG7987 | 22 900 грн. |
Робот-пилосос Tefal RG7987 | 22 987 грн. |
Робот-пилосос Tefal Xplorer Serie 95 RG7987 | 20 349 грн. |
Робот-пилосос Tefal X-plorer Serie 95 Total Care RG7987 | 23 636 грн. |
Пилосос Tefal Xplorer S95 Total Care RG7987 | 21 894 грн. |