Віброрейка Tekhmann TCCS-35/1.2C (827866)
Фото 7 |
Tekhmann TCCS-35/1.2C
Двигун:бензиновий, 90 см³
Потужність:1.2 кВт
Частота вібрації:6500 уд/хв
Всі характеристики
Характеристики TCCS-35/1.2C
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tekhmann TCCS-35/1.2C
Віброрейка Tekhmann Construction TCCS-35/1.2C 827866 | 24 000 грн. |
Виброплита Техманн конструкция TCCS-35/1.2C (827866) 827866 | 24 000 грн. |
Віброплита Tekhmann construction TCCS-35/1.2C (827866) 827866 | 24 000 грн. |
Tekhmann Віброплита Tekhmann construction TCCS-35/1.2C (827866) 827866 | 24 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →