Електролобзик Tekhmann TJS-950 L (850984)
Фото 8 |
Tekhmann TJS-950 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tekhmann TJS-950 L
Усі ціни 17 →Лобзик електричний Tekhmann TJS-950 L 850984 | 2 829 грн. |
Электролобзик Tekhmann TJS-950 L | 2 829 грн. |
Лобзик електричний Tekhmann TJS-950 L 850984 | 2 898 грн. |
Электролобзик Tekhmann tjs-950 l (850984) | 2 976 грн. |
Лобзік електиричний Tekhmann TJS-950 L 850984 | 2 829 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →