Powerbank Tellur PD202 Boost Pro (TLL158351)
Фото 3 |
Tellur PD202 Boost Pro |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tellur 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tellur.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tellur PD202 Boost Pro
Усі ціни 9 →Універсальна мобільна батарея Tellur PD202 Boost Pro 20000mAh Black (TLL15 | 390 грн. |
Универсальная мобильная батарея Tellur PD202 Boost Pro 20000mAh Black (TLL | 599 грн. |
Tellur PD202 Boost Pro 20000mAh TLL158351 | 549 грн. |
Tellur PD202 Boost Pro 20000mAh Black (TLL158351) TLL158351 | 599 грн. |
Tellur TLL158351 | 433 грн. |
ще 4 пропозиції