Powerbank Hoco J102-10000
Фото 9 |
Hoco J102-10000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco J102-10000
Усі ціни 9 →Зовнішній акумулятор Hoco J102 Cool Figure 10000mAh 20W Black | 449 грн. |
Hoco Power Bank 10000mAh J102 Cool figure PD20W+QC3.0 Black P | 999 грн. |
Повербанк HOCO Cool figure J102 10000 mAh 20W QC3.0 Black (6931474783608) | 329 грн. |
Зовнішній акумулятор Hoco PowerBank J102 Cool figure 10000 mAh PD20W+QC3.0 | 449 грн. |
Hoco J102 Cool figure 10000mAh 20W Black 6931474783608 | 439 грн. |
ще 4 пропозиції