GPS-трекер Teltonika FMB010
Відео 4Фото 5 |
Teltonika FMB010 |
|
Стандарт OBD II дає можливість зчитувати дані CAN шини з бортового комп'ютера.
Діапазон робочих температур пристрою: від 25 °C до 55 °C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teltonika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teltonika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teltonika FMB010
Усі ціни 7 →GPS-трекер Teltonika FMB010 | 2 098 грн. |
GPS-трекер Teltonika FMB010 | 2 239 грн. |
Супутникова система стеження GPS-трекер Teltonika FMB010 | 2 115 грн. |
Трекер Teltonika FMB010 | 2 352 грн. |
Автомобільний GPS трекер Teltonika FMB010 | 2 290 грн. |
GPS трекер Teltonika FMB010 | 2 720 грн. |
GPS-модуль Teltonika FMB010 | 3 251 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →