GPS-трекер Teltonika FMB125
Відео 1Фото 5 |
Teltonika FMB125 |
|
Можливість установки двох SIM-карт.
Діапазон робочих температур пристрою: від - 40 °C до 85 °C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teltonika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teltonika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teltonika FMB125
Усі ціни 13 →Teltonika GPS-трекер Teltonika FMB 125 | 2 932 грн. |
GPS-модуль Teltonika FMB125 | 2 545 грн. |
GPS-трекер Teltonika FMB125 | 2 599 грн. |
Супутникова система стеження GPS трекер Teltonika FMB125L | 2 556 грн. |
Трекер Teltonika FMB125 | 2 736 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →