Плита Termia EPCE1-2.0/230M2
Termia EPCE1-2.0/230M2 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Termia EPCE1-2.0/230M2
Усі ціни 29 →Плита настільна Термія ЕПЧЕ 1-2,0/220В(230В) М2 ЕПЧЕ 1-2,0/230 М2(нерж) | 1 099 грн. |
ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 1-2,0/230М2 нержавіюча | 1 148 грн. |
ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 1-2,0/230М2 нержавіюча | 1 142 грн. |
Термия Термия ЕПЧЕ 1-2,0/230 М2 (нерж.) ЕПЧЕ 1-2,0/230 М2(нерж) | 1 122 грн. |
Настольная плита "Термія" ЕПЧЕ 1-2,0/230 М2(нерж) ЕПЧЕ 1-2,0/230 М2(нерж) | 930 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →