Електричний котел Termia KOP 6.0 bn 380V 6 кВт 400 В
Товар застарів 5 184 грн. Джерело енергії: електрика; Розміщення: настінний; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Площа опалення (м²): 48; Корисна потужність (кВт): 6; Макс. t теплоносія (°С): 90; Камера згоряння: немає; Розмір топки: Габарити (мм): 665x395x182; Вага (кг): 16.3; |
Termia KOP 6.0 bn 380V 6 кВт
400 В
4.5 кВт
230 В
6 кВт
230 В
6 кВт
400 В
9 кВт
12 кВт 400 В
400 В
15 кВт
18 кВт 400 В
400 В
20 кВт 400 В
30 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:6 кВт, площа ~ 48 м²
Всі характеристики
Характеристики KOP 6.0 bn 380V
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модельні відмінності:
- Модель КОП 6(бн) — без циркуляційного насоса
- Модель КОП 6(н) — циркуляційний насос
Модификації Termia KOP 6.0 bn 380V
Ціни на Termia KOP 6.0 bn 380V |
---|---|---|---|---|
Termia KOP 12.0 bn 12 кВт 400 В | від 7 290 грн. | 2 пропозиції | ||
Termia KOP 18.0 bn 18 кВт 400 В | від 13 638 грн. | 2 пропозиції | ||
Termia KOP 24.0 bn 20 кВт 400 В | від 13 872 грн. | 2 пропозиції | ||
Termia KOP 30.0 bn 30 кВт 400 В | від 15 144 грн. | 2 пропозиції |