Стабілізатор напруги PowerWalker AVR 600 0.6 кВА / 360 Вт (10120300)
PowerWalker AVR 600 0.6 кВА / 360 Вт
Тип:релейний
Потужність:0.6 кВА, активна 360 Вт
Вхідна напруга:180-264 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити PowerWalker AVR 600 0.6 кВА / 360 Вт
Усі ціни 13 →Стабилизатор напряжения PowerWalker AVR 600 | 1 399 грн. |
Стабілізатор PowerWalker BlueWalker AVR 600 VA (10120300) | 1 628 грн. |
Стабилизатор PowerWalker BlueWalker AVR 600 VA (10120300) 10120300 | 1 481 грн. |
Стабілізатор PowerWalker BlueWalker AVR 600 VA (10120300) 10120300 | 1 395 грн. |
PowerWalker AVR 600VA (10120300) 10120300 | 1 499 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації PowerWalker AVR 600
Ціни на PowerWalker AVR 600 |
---|---|---|---|---|
PowerWalker AVR 600 0.6 кВА / 360 Вт | від 1 395 грн. | 13 пропозицій | ||
PowerWalker AVR 1000 1 кВА / 600 Вт | від 1 879 грн. | 10 пропозицій | ||
PowerWalker AVR 1200 1.2 кВА / 720 Вт | від 2 127 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →