Електричний котел Termia KOP 9.0 bn E N 9 кВт 400 В (016230090)
Фото 4 |
Termia KOP 9.0 bn E N 9 кВт
400 В
4.5 кВт
230 В / 400 В
6 кВт 230 В / 400 В
9 кВт 400 В
12 кВт 400 В
15 кВт 400 В
18 кВт 400 В
24 кВт 400 В
30 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:9 кВт, площа ~ 72 м²
Всі характеристики
Характеристики KOP 9.0 bn E N
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Termia KOP 9.0 bn E N 9 кВт 400 В
Усі ціни 18 →Термия Термия Эконом КОП 9,0 (б/н) Е 400В N 16230090 | 4 950 грн. |
Котел електро Термія 016230090 16230090 | 4 950 грн. |
ТЕРМІЯ КОП 9,0 (Б/Н) Е 400В N | 4 554 грн. |
ТЕРМИЯ 9 кВт, 380V, механічне керування, без насоса (16230090) | 4 950 грн. |
ТЕРМИЯ 9 кВт, 380V, механічне керування, без насоса (16230090) | 4 950 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Termia KOP 9.0 bn E N
Ціни на Termia KOP 9.0 bn E N |
---|---|---|---|---|
Termia KOP 4.5 bn E N 4.5 кВт 230 В / 400 В | від 4 052 грн. | 6 пропозицій | ||
Termia KOP 6.0 bn E N 6 кВт 230 В / 400 В | від 3 738 грн. | 9 пропозицій | ||
Termia KOP 9.0 bn E N 9 кВт 400 В | від 4 086 грн. | 18 пропозицій | ||
Termia KOP 12.0 bn E N 12 кВт 400 В | від 4 236 грн. | 6 пропозицій | ||
Termia KOP 15.0 bn E N 15 кВт 400 В | від 4 386 грн. | 6 пропозицій | ||
Termia KOP 18.0 bn E N 18 кВт 400 В | від 6 804 грн. | 7 пропозицій | ||
Termia KOP 24.0 bn E N 24 кВт 400 В | від 7 872 грн. | 7 пропозицій | ||
Termia KOP 30.0 bn E N 30 кВт 400 В | від 7 986 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →