Котел на дровах Termico EKO-60P 60 кВт
88 199 грн. Купити! Піролізний котел Termico ЕКО-60ПМаркетплейс: Rozetka.ua Теплый океанЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Termico EKO-60P 60 кВт
Джерело енергії:дрова
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:60 кВт, площа ~ 480 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 250 мм
Всі характеристики
Характеристики EKO-60P
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termico 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termico.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Termico EKO-60P
Ціни на Termico EKO-60P |
---|---|---|---|---|
Termico EKO-12P 12 кВт | від 42 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Termico EKO-15P 15 кВт | від 48 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Termico EKO-25P 25 кВт | від 56 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Termico EKO-35P 35 кВт | від 73 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Termico EKO-60P 60 кВт | від 88 199 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →