Газовий котел BAXI Duo-Tec Compact 24 24 кВт (A7722038)
Досить прогресивний газовий котел двоконтурний типу — належить до конденсаційному принципом роботи і має розширені можливості. Корисна потужність становить 24,7 кВт, максимальна опалювальна площа — 185 м2, підтримується режим «теплі підлоги». Двоконтурна конструкція дозволяє працювати і на гаряче водопостачання, в т. ч. і річному форматі; максимальна продуктивність ГВП становить 13,8 л/хв, максимальна температура в контурі — 60 °С. Споживання газу не перевищує 2,61 м3/год, ККД — 105,8%. Камера згоряння закрита, з захистом від згасання полум'я і відсутності тяги. Є датчик зовнішньої температури.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BAXI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BAXI.
Купити BAXI Duo-Tec Compact 24 24 кВт
Усі ціни 7 →Двоконтурний конденсаційний котел Baxi Duo-Tec Compact 24 E A7722082 | 28 800 грн. |
Двоконтурний конденсаційний котел Baxi Duo-Tec Compact 24 E A7722082 | 30 300 грн. |
Baxi Baxi Duo-Tec Compact 24 E A7722082 | 36 926 грн. |
Конденсаційний газовий котел BAXI DUO-TEC COMPACT 24 E | 30 490 грн. |
Газовий котел Baxi Duo-Tec Compact 24 E | 31 000 грн. |
Газовий котел Baxi Duo-Tec Compact 24 E конденсаційний + труба | 34 261 грн. |
Газовий конденсаційний котел для великого будинку Baxi DUO-TEC COMPACT 24 | 36 499 грн. |
1. Котел включится и ничего страшного не произойдёт, т. к. Он включится через стабилизатор
2. Котел не включится. Надо опять включить котел путём нажатия и удержания кнопки пуск
3. Котел включится, но такое включение может повредить в котле ...
Лінійка темпераментних італійців BAXI Duo-Tec Compact об'єднує під своїм крилом трійцю двоконтурних моделей і одну одноконтурну модифікацію газового конденсаційного котла. Під обслуговування багатокімнатних квартир і приватних домоволодінь «квадратурою» до 192 м² в найкращій мірі заточений котел з тепловою потужністю 24 кВт.
Гнучка адаптація
У моделі закладена можливість автоматичної адаптації під тип «блакитного палива» і параметри димоходу для видалення топкових газів. Конструкція котла передбачає наявність двох роздільних теплообмінників з нержавіючої сталі і композитної гідрогрупи. Параметри температури для контурів опалення та гарячого водопостачання підлягають незалежному регулюванню. Причому для опалення діапазон регулювань коливається в широкому діапазоні від 25 до 85 °С. Воду для контуру ГВП котел гріє від 35 до 60 °С.
Мікропроцесорна схема
Як водиться сучасному пристрою, на озброєння BAXI Duo-Tec Compact 24 поставлені електричний розпал та електронна модуляція полум'я газового пальника, за рахунок чого забезпечується високоточне підтримання заданої температури. Параметрами роботи пристрою «завідує» мікропроцесорна схема, а за візуалізацію налаштувань несе відповідальність LCD-дисплей на фасаді корпусу котла.
Захист від збоїв
Модель захищена від всіляких збоїв, викликаних падінням тиску газу, згасанням полум'я газового пальника, порушенням циркуляції теплоносія і замерзанням рідини в контурі. На доважок котлу «підвезли» корисний режим «теплих підлог». Зміцнюють позиції виробу на арені «конденсаційників» компактні габарити «кузова» — 700x400x299 мм.
Модификації BAXI Duo-Tec Compact 24
Ціни на BAXI Duo-Tec Compact 24 |
---|---|---|---|---|
BAXI Duo-tec Compact 20 19.4 кВт | від 38 400 грн. | 1 пропозиція | ||
BAXI Duo-Tec Compact 24 24 кВт | від 28 800 грн. | 7 пропозицій | ||
BAXI Duo-Tec Compact 28 28 кВт | від 33 200 грн. | 4 пропозиції |