Радіоприймач / годинник TFA 60203254
Фото 6 |
TFA 60203254 |
|
Три рівні гучності, 16 тонів будильника. Підсвічування циферблата автоматично вимикається для економії енергії та спалахує по бавовні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TFA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TFA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TFA 60203254
Усі ціни 6 →Будильник цифровий TFA 60203254 | 1 998 грн. |
Настольные часы TFA 60203254 | 1 998 грн. |
Будильник Tfa з різними сріблястими сигналами 145x32x65 мм (60203254) | 1 998 грн. |
TFA Будильник TFA с различными сигналами, серебристый, 145x32x65 мм 602032 | 1 998 грн. |
Настільний годинник з будильником TFA 60203254 | 1 998 грн. |
Будильник цифровий TFA 60203254 | 1 998 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →