Радіоприймач / годинник TFA 60256002
Фото 4 |
TFA 60256002 |
|
Синхронізація часу радіоканалом. Вимкнення будильника переворотом годинника на 180 градусів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TFA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TFA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TFA 60256002
Усі ціни 6 →Будильник цифровий TFA "TWIST" 60256002 | 1 429 грн. |
Настольные часы TFA 60256002 | 1 429 грн. |
Будильник Tfa Twist білий 117x71x37 мм (60256002) | 1 430 грн. |
TFA Будильник TFA "TWIST", белый, 117x71x37 мм 60256002 | 1 429 грн. |
Настільний годинник з будильником TFA TWIST 60256002 | 1 429 грн. |
Будильник цифровий TFA "TWIST" 60256002 | 1 429 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →