Радіоприймач / годинник TFA 60451401
TFA 60451401 |
|
Великий циферблат, можливість кріплення на стіну, точне налаштування часу за радіосигналом, 5 мелодій будильника на вибір.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TFA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TFA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TFA 60451401
Усі ціни 6 →Настільний годинник TFA "BimBam", 60451401 | 4 969 грн. |
Настольные часы TFA 60451401 | 4 969 грн. |
Годинник настільний Tfa BimBam чорний 258х30х212 мм (60451401) | 4 970 грн. |
Настільні годинники TFA "BIMBAM" (60451401) | 4 969 грн. |
Годинник настільний з погодинним сигналом TFA BimBam 60451401 | 4 969 грн. |
Годинник настінний TFA "BimBam", черный 60451401 | 4 969 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →