Ваги TFA Soul (981107)
Фото 3 |
TFA Soul НЕ діагностичні |
|
Прихований дисплей з підсвічуванням. Джерело живлення: 4хААА (в комплекті).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TFA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TFA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TFA Soul
Усі ціни 6 →Ваги підлогови TFA "SOUL" 981107 | 1 859 грн. |
TFA Весы напольные TFA "SOUL", платформа-стекло, 6-150 кг, 300x300x25 мм 9 | 1 859 грн. |
Підлогові ваги TFA SOUL 981107 до 150 кг | 1 859 грн. |
Ваги підлогові TFA "SOUL" (981107) | 1 859 грн. |
Цифрові підлогові ваги зі скляною платформою TFA SOUL 981107 | 1 859 грн. |
Ваги підлогови TFA "SOUL" 981107 | 1 859 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →