Корпус Thermaltake Core V1 білий (CA-1B8-00S6WN-01)
Відео 31Фото 4 |
Нестандартний корпус, в якому «мирно» вживаються скромні габарити і великий потенціал для складання гарної ігрової системи. Платформа створена у форм-факторі Cube Case. Піддон материнської плати розміщений горизонтально, він розрахований на установку плати формату mini-ITX, інших кріплень просто немає. Корпус є двосекційним, нижній відсік призначений для монтажу блока живлення і накопичувачів пам'яті.
Під дискретну графіку виділено 285 мм, а процесорний кулер може досягати 140 мм. Корпус Thermaltake Core V1 відрізняється добре продуманою конструкцією. Всі панелі, крім задньої, є знімними, що відкриває вільний доступ до піддону материнської плати і нижньому відсіку. Платформа має солідної продуваемостью. Поверхня лицьової панелі — суцільна металева сітка, захищена пиловим фільтром. Додаткові канали вентиляції є на кожній з боковин, а також знизу. Нижня вентиляція має пилову захист, верхня панель оснащена оглядовим віконцем. Корпус поставляється з одним 200-мм вентилятором, який монтується на передній панелі. Ззаду є кілька посадкових місць для установки двох кулерів на 80 мм. Для плат розширення PCI-E передбачено кілька багаторазових заглушок.
Купити Thermaltake Core V1 білий
Корпус Thermaltake Core V1 Snow Edition (CA-1B8-00S6WN-01) CA-1B8-00S6WN-0 | 3 565 грн. |
Корпус Thermaltake Core V1 Snow Edition (CA-1B8-00S6WN-01) | 2 914 грн. |
Корпус Thermaltake Core V1 Snow Edition (CA-1B8-00S6WN-01) | 3 559 грн. |
Корпус Thermaltake Core V1 Snow Edition (CA-1B8-00S6WN-01) | 4 268 грн. |
Модификації Thermaltake Core V1
Ціни на Thermaltake Core V1 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Core V1 білий | від 2 914 грн. | 5 пропозицій | ||
Thermaltake Core V1 чорний | від 2 461 грн. | 32 пропозиції |