Корпус Thermaltake Ceres 500 TG ARGB білий (CA-1X5-00M6WN-00)
Відео 11Фото 6 |
Досить розвинений ігровий корпус від популярного виробника Thermaltake. Модель поставляється без вбудованого LCD дисплея Panel Kit, що дозволило відчутно зменшити ціну платформи. За потреби РК-екран можна встановити опціонально. Кейс відрізняється оптимізованим повітряним потоком. Для поліпшення вентиляції боковини нижнього відсіку блока живлення забезпечені перфорованими вставками, які мають протипиловий захист.
Комп'ютерний корпус Thermaltake Ceres 500 TG ARGB гарантує ефективну стабілізацію температурного режиму навіть просунутого геймерського складання. Для оптимізації повітропритоку задіяно три вентилятори CT140 ARGB. Ще одна така сама вертушка встановлена ззаду. Верхня кришка готова вмістити 360-міліметровий радіатор рідинного охолодження. Платформа використовує сучасну систему кабельменеджменту.
Для акуратного укладання шлейфів передбачено три багаторазові стяжки з практичною та надійною липкою застібкою. Дане шасі має спеціальні лотки для встановлення шести накопичувачів пам'яті SSD 2,5”. Основний кошик HDD має два слоти під пристрій 3,5″. Корпус отримав дуже зручну відкидну боковину на поворотних петлях. Відсік блоку живлення підтримує встановлення LCD-панелі, на яку можна виводити як картинки чи анімацію, так і системні дані про роботу охолодження та іншу інформацію.
Купити Thermaltake Ceres 500 TG ARGB білий
Thermaltake CA-1X5-00M6WN-00 zabezpieczenia & (CA1X500M6WN00) | 8 736 грн. |
Корпус Thermaltake Ceres 500 TG ARGB White (CA-1X5-00M6WN-00) | 8 739 грн. |
Корпус Thermaltake Ceres 500 TG ARGB White (CA-1X5-00M6WN-00) | 8 733 грн. |
Модификації Thermaltake Ceres 500 TG ARGB
Ціни на Thermaltake Ceres 500 TG ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Ceres 500 TG ARGB білий | від 8 733 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermaltake Ceres 500 TG ARGB чорний | від 7 518 грн. | 1 пропозиція |