Біотуалет Thetford Porta Potti Qube 165
Відео 6Фото 2 |
Thetford Porta Potti Qube 165 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thetford 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thetford.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thetford Porta Potti Qube 165
Усі ціни 17 →Биотуалет Thetford Porta Potti 165 (8710315024548) | 4 200 грн. |
Біотуалет Thetford Porta Potti 165 белый 4548 (8710315024548) | 4 177 грн. |
Биотуалет Thetford Porta Potti 165 белый 4548 (8710315024548) 871031502454 | 3 875 грн. |
Біотуалет Thetford Porta Potti 165 білий (8710315024548) | 4 200 грн. |
Біотуалет Thetford Porta Potti 165 белый 4548 (8710315024548) 871031502454 | 4 200 грн. |
ще 12 пропозицій
0 0 0 6 |
Купив собі це диво на роботу (гаражна майстерня, зручностей немає). Трон не гірший від фаянсового. Запаху немає. Одразу взяв дві рідини. За спостереженнями зелена йтиме частіше рожевою. На пляшках є сіточки, але точну пограмовку не вгадаєш, потрібен мерничок. Немає запаху, легко випорожнюється нижній бак. Нічого. користуюся Thetford Porta Potti Qube 165 менше місяця |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості біотуалету Thetford Porta Potti Qube 165:
- В комплекті санітарна рідина 0.3 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →