T-GT II | Thrustmaster
23 червня 2021611 150 переглядів
ОБЗОР Thrustmaster T-GT II - Есть ли ОТЛИЧИЯ?!
12 січня 202238 953 перегляда
Moza SR-P и Thrustmaster T-LCM больше не нужны - обзор на мои новые педали COBRA-GT II
21 жовтня 20234 236 переглядів
Распаковка игрового руля для PS5, Thrustmaster T-GT II.
2 липня 2022107 переглядів
Первые впечатления от руля Thrustmaster T-GT II (распаковка)
12 грудня 20211 008 переглядів
Гоночный руль Thrustmaster T-GT II►РАСПАКОВКА (анбоксинг) Unboxing
31 січня 20222 015 переглядів
Thrustmaster T-GT II Review - Is it the Best Wheel for GT7 or Should you Go Direct Drive?
26 квітня 202313 994 перегляда
First Race with the Thrustmaster T-GT II Wheel // GT7 PSVR2 // Follow-up Review
28 квітня 20234 810 переглядів
WRC 10 WORLD RECORD (PS5) | Mitsubishi Evo V | Thrustmaster T-GT II
10 червня 20223 092 перегляда
Is the Thrustmaster T-GT II Worth it over Direct Drive for GT7 in 2024?
11 березня1 954 перегляда
Trying my THRUSTMASTER T150 Wheel after Using the T-GT II for the Past 4 Months and WOW! GT7 PSVR2
20 серпня 20231 673 перегляда
The Crew Motorfest Early Access | First Impressions with Thrustmaster T GT-II on PS5
12 вересня 2023115 переглядів
Honda Civic Type-R 2023 - Assetto Corsa | Thrustmaster T-GT II
18 листопада 2022105 переглядів
Gran Turismo 7 - Drifting a Toyota Supra | Thrustmaster T-GT II & Sparco R383 Wheel!
27 березня 2022810 переглядів
DiRT Rally 2.0 | Clean, Fast Run in Citroën C4 | Thrustmaster T-GT II + TH8A Shifter
29 березня 20221 980 переглядів
My Thrustmaster T-GT II $0.02 Review
29 грудня 20224 668 переглядів
Alfa Romeo Gulia Quadrifoglio - Assetto Corsa | Thrustmaster T-GT II
20 листопада 2022151 перегляд
DiRT Rally 2.0 | There’s a Monster in The Woods.. | Thrustmaster T-GT II Gameplay
22 березня 20222 937 переглядів
Thrustmaster T-GT II with aftermarket Steering wheels MOMO montecarlo colabs with spoon. Part.1
28 березня 2022421 перегляд
WRC 10 PS5 | Sébastien Ogier 2017 Ford Fiesta | Thrustmaster T-GT II (New Wheel!)
15 лютого 20225 719 переглядів
Review: Thrustmaster T-GT
29 січня 202216 479 переглядів
An Honest Review of the Thrustmaster T-GT II | The $800 Belt-Drive Wheel...
19 березня 2022126 072 перегляда
WRC 10 | Global Top 10 Run in Toyota Yaris (PC) | Thrustmaster T-GT II
22 лютого 20229 843 перегляда
Thrustmaster TGT-II Honest review and opinions
30 червня 202175 027 переглядів
$1000 PS5 Racing Wheel Setup - Unboxing Thrustmaster T-GT II + Ferrari SF1000
26 липня 202110 360 338 переглядів
Thrustmaster T-GT II: New PS5 steering wheel EXPLAINED
25 червня 202132 706 переглядів
$1000 PS5 Thrustmaster T-GT II Ostra jazda bez mandatów w Gran Turismo w 4K HDR !
14 травня 20228 895 переглядів
GRAN TURISMO 7 #1 | THRUSTMASTER T-GT II [PS5] | BMW 4 | RED BULL X2014 | LAMBORGHINI LAMBO V12 VGT
10 грудня 2022418 переглядів
Як вибрати ігровий маніпулятор
Как выбрать игровую приставку