Педалі ThrustMaster TPR Pendular Rudder (2960809)
Відео 5Фото 6 |
ThrustMaster TPR Pendular Rudder |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ThrustMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ThrustMaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ThrustMaster TPR Pendular Rudder
Усі ціни 18 →Thrustmaster TPR Turn Signal for PC (2960809) | 20 850 грн. |
Thrustmaster 2960809 | 29 699 грн. |
Авіаційні педалі Thrustmaster TPR Turn Signal for PC (2960809) | 20 899 грн. |
Авіаційні педалі Thrustmaster TPR RUDDER (2960809) 2960809 | 29 999 грн. |
Авіаційні педалі Thrustmaster TPR Turn Signal for PC (2960809) | 26 099 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →