Авіасимулятор ThrustMaster TWCS Throttle (2960754)
Відео 18Фото 12 |
ThrustMaster TWCS Throttle |
|
Ергономічний, зручний та точний важіль керування бойовим літаком/зіркольотом Thrustmaster Weapon Control System. Входить до модульної екосистеми літальних органів управління TARGET та призначений для пілотів з великим досвідом віртуальних повітряних боїв. Родзинкою ThrustMaster TWCS Throttle є унікальна система з напрямних рейок та регулюючих гвинтів, що забезпечує плавне ковзання важеля з можливістю налаштування рівня тертя за запитами гравця.
На відміну від важелів із системами керування на базі квадранта, низьке розміщення важеля TWCS підвищує зручність керування, а можливість керування лівою рукою розширює опції використання. Для забезпечення повного контролю важіль керування TWCS пропонує 14 кнопок та 8-позиційний перемикач точки огляду. Додатково важіль оснащений роз'ємом RJ12, до якого можна підключити зовнішнє кермо напряму ThrustMaster TFRP. За допомогою спеціального TARGET користувач може по-різному комбінувати важелі, джойстики і педалі, підв'язати до них різні схеми управління, а ігрова система сприйматиме все це як єдиний USB-пристрій, що спрощує процес налаштування. Пристрій підтримує підключення до ПК і не товаришує з ігровими консолями PlayStation та Xbox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ThrustMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ThrustMaster.
Купити ThrustMaster TWCS Throttle
Усі ціни 14 →Thrustmaster Важіль керування TWCS Throttle Black (2960754) 2960754 | 6 599 грн. |
Важіль керування Thrusmaster WCS THROTTLE PC (2960754) 2960754 | 6 599 грн. |
Важіль управління для ПК Thrustmaster TWCS THROTTLE (2960754) 2960754 | 6 599 грн. |
Рычаг управления для ПК Thrustmaster TWCS THROTTLE (2960754) | 6 599 грн. |
Рычаг управления для ПК Thrustmaster TWCS THROTTLE 2960754 | 6 599 грн. |