Джойстик ThrustMaster TCA Captain Pack X Airbus Edition
Фото 6 |
ThrustMaster TCA Captain Pack X Airbus Edition |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ThrustMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ThrustMaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ThrustMaster TCA Captain Pack X Airbus Edition
Джойстик, важіль управління двигуном Thrustmaster TCA Captain Pack x Airbu | 11 499 грн. |
Джойстик, важіль управління двигуном Thrustmaster TCA Captain Pack x Airbu | 15 999 грн. |
Thrustmaster TCA Captain Pack X Airbus Edition (4460217) | 12 480 грн. |
Thrustmaster TCA Captain Pack X Airbus Edition (4460217) | 12 792 грн. |
Джойстик Thrustmaster з важелем керування двигуном для PC\Xbox TCA Captain | 14 750 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →