Бокс Thule Force XT S (6351B)
Відео 3Фото 10 |
Thule Force XT S |
|
Багажник обладнаний центральним замком.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Force XT S
Усі ціни 6 →Бокс Thule Force XT S 300 л TH 635100 | 23 999 грн. |
Жорсткий багажний бокс Thule Force XT S 300 (6351) | 22 274 грн. |
Thule Force XT S Czarny TH635100 | 19 400 грн. |
Thule Force XT S Czarny TH635100 | 19 885 грн. |
Thule Force XT S Czarny TH635100 | 20 370 грн. |
Бокс Thule Force XT S (TH 6351B) | 23 999 грн. |
авпіпіпів ппівпвіпіпаваї павппівпівавпіпві Вадим: користуюся Thule Force XT XL більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Thule Force XT S
Ціни на Thule Force XT S |
---|---|---|---|---|
Thule Force XT Sport | від 21 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Force XT S | від 19 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Force XT M | від 23 680 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Force XT Alpine | від 28 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Force XT L | від 25 840 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Force XT XL | від 26 680 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →