Бокс Thule Force XT Sport (6356B)
Відео 3Фото 10 |
Thule Force XT Sport |
|
Багажник обладнаний центральним замком.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Force XT Sport
Усі ціни 6 →Бокс Thule Force XT Sport 300 л TH 635600 | 26 999 грн. |
Жорсткий багажний бокс Thule Force XT SPORT 300 (6356) | 25 308 грн. |
Thule Force XT Sport Aeroskin Czarny TH635600 | 21 600 грн. |
Thule Force XT Sport Aeroskin Czarny TH635600 | 22 140 грн. |
Thule Force XT Sport Aeroskin Czarny TH635600 | 22 680 грн. |
Бокс Thule Force XT Sport (TH 6356B) | 26 999 грн. |
авпіпіпів ппівпвіпіпаваї павппівпівавпіпві Вадим: користуюся Thule Force XT XL більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Thule Force XT Sport
Ціни на Thule Force XT Sport |
---|---|---|---|---|
Thule Force XT Sport | від 21 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Force XT S | від 19 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Force XT M | від 23 680 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Force XT Alpine | від 28 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Force XT L | від 25 840 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Force XT XL | від 26 680 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →