Бокс Thule Force XT M (6352B)
Відео 3Фото 10 |
Thule Force XT M |
|
Багажник обладнаний центральним замком.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Force XT M
Усі ціни 6 →Бокс Thule Force XT M TH 635200 | 30 999 грн. |
Жорсткий багажний бокс Thule Force XT M 400 (6352) | 26 714 грн. |
Thule Force XT M Czarny TH635200 | 23 680 грн. |
Thule Force XT M Czarny TH635200 | 24 272 грн. |
Thule Force XT M Czarny TH635200 | 24 864 грн. |
Бокс Thule Force XT M (TH 6352B) | 30 999 грн. |
авпіпіпів ппівпвіпіпаваї павппівпівавпіпві Вадим: користуюся Thule Force XT XL більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Thule Force XT M
Ціни на Thule Force XT M |
---|---|---|---|---|
Thule Force XT Sport | від 21 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Force XT S | від 19 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Force XT M | від 23 680 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Force XT Alpine | від 28 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Force XT L | від 25 840 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Force XT XL | від 26 680 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →