Бокс Thule Touring L (634800)
Відео 5Фото 5 |
Thule Touring L |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Купити Thule Touring L
Усі ціни 15 →Бокс Thule Touring L (780) Antracite TH 634804 | 30 999 грн. |
Thule Touring 780 Rozmiar L Czarny Matowy 420L | 23 480 грн. |
Thule Touring 780 Rozmiar L Czarny Matowy 420L | 24 067 грн. |
Thule Touring 780 Rozmiar L Czarny Matowy 420L | 24 654 грн. |
Бокс Thule Touring L (780) Titan (TH 6348T) | 30 999 грн. |
Лінійка боксів Thule Touring налічує кілька представників, відмінності між якими криються в розмірах і місткості (моделі Sport, S, M, L і Alpine). Усіх їх поєднує загальний стиль виконання і вантажопідйомність до 50 кг, що ненабагато менше, ніж у більшості конкурентів по цеху.
Аеродинамічні характеристики
Багажник кріпиться на поперечки, які, зі свого боку, встановлюються на рейлінги. Його форма розроблена таким чином, щоб мінімізувати вплив лобового опору зустрічним потокам повітря. Завдяки відмінним аеродинамічним характеристикам наявність встановленого боксу практично не позначається на швидкості пересування автомобіля і на витраті палива.
Перевезення лиж
Внутрішній обсяг корисного простору моделі L становить 420 к. Крім місця для вантажів, в ній передбачена можливість перевезення лиж або сноубордів. Для цих цілей власнику боксу знадобиться обзавестися кріпленням Thule Box Ski Carrier Adapter 694-8, яке часто не включено в комплект поставки. З його придбанням всередину багажника стає можливим помістити 4-5 пар лиж або 3-4 сноуборда довжиною до 180 см
Надійність
Кришка боксу оснащена двостороннім механізмом відкриття і запірним механізмом Central Lock. Центральний замок забезпечує одночасне закриття замків багажника з двох сторін, а якщо якась із запірних точок виявиться не закритою — власник боксу просто не зможе витягти ключ із замка. Так шведський виробник піклується про збереження ваших речей. До того ж компанією Thule надається дворічна гарантія на всі дефекти боксу і заподіяну йому шкоду, навіть якщо він був викликаний звичайним зносом або знебарвлення матеріалів.
- Touring L Black Glossy - верх: чорний глянсовий, низ: чорний
- Touring L Titan Aeroskin - верх: сірий матовий, низ: чорний
Модификації Thule Touring L
Ціни на Thule Touring L |
---|---|---|---|---|
Thule Touring Sport | від 16 560 грн. | 5 пропозицій | ||
Thule Touring M | від 21 600 грн. | 8 пропозицій | ||
Thule Touring L | від 23 200 грн. | 15 пропозицій |